👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت زبان علم چیست؟

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت زبان علم چیست؟

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : پاورپوینت

نوع فایل :  powerpoint (..ppt) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد اسلاید : 20 اسلاید

 قسمتی از متن powerpoint (..ppt) : 

زبان علم چیست؟

■ زبان و واژگان علمي نقشي پويا دارد و الفاظ در زبان علمي مانند موجودات زنده رشد مي‌کنند. پس اگر در زبان فارسي بر يک مفهوم لفظي را اطلاق کرديم، بايد اين رشد را هم پيش‌بيني کنيم.

Light Amplification by Stimulated Emission of Radiation

تقویت نور با گسیل برانگیخته تابش

2

■ علم در حال پيشرفت است و بدون پيشرفت معني ندارد. در عين حال، علم زبان خاص خود را دارد. بنابراين، زبان علم بايد زايا و با اين پيشرفت همگام باشد. زماني علم به مفهوم مدرن آن مي‌تواند در ايران ريشه بدواند که زبان فارسي ما زبان علم شود.

3

■ مشکلي که زبان علم ما در ايران با آن مواجه است به زبان برمي‌گردد يا کاربرد زبان ؟

يک مثال: روش Multi attack به مهاجم اجازه آغاز و توقف حملات مختلف و ترکيب حملات همه در يک web page مشخص را مي‌دهد. در بعضي از سناريوها، Java applet با وجود اين که Internet Explorer exploit موفقيت‌آميز است، ممکن است شکست بخورد و يا ممکن است Java apple t و Internet Explorer exploit شکست بخورند و credential harvester موفقيت‌آميز باشد بنابراين چند روش همزمان اعمال مي‌شود. موردي که بايد توجه شود اين است که در اين حمله مهاجم نمي‌تواند Tabnabbing ، credential harvester و يا webjacking را با حمله Man Left in the Middle به کار برد.

4

👇محصولات تصادفی👇

دانلود پاورپوینت گرما و بهینه سازی مصرف انرژی دانلود پاورپوینت کامل فصل 8 رفتارهای جانوران زیست شناسی پایه دوازدهم دانلود پاورپوینت تاریخچه مدیریت زنجیره تامین دانلود پاورپوینت بهداشت دهان و دندان در PHC پاورپوینت در مورد بازيابي فضاي رکوردها در يک فايل